Шановні жителі Рожнівської об’єднаної громади!

Рожнівська сільська рада ОТГ в рамках реалізації проекту “Імпакт-інвестування в розвиток громади”, пропонує жителям громади та фермерським господарствам розпочати власну справу в створенні молочної ферми. Проектом  передбачається надання кредиту для будівництва (реконструкції, капітального ремонту) приміщення, надаються корови молочного напрямку (кредит без відсотків терміном 4 роки) та кошти на обладнання молочного блоку. Одночасно все молоко у господарства викуповуватиметься за ринковою ціною + 1 грн.

- Що таке сімейна молочка ферма? З чого вона складається? Що впливає на її розвиток?

- Скільки коштів потрібно мати на початку?

- Де і як можна залучити додаткове фінансування?

- Чи Вам це підходить? Чи достатньо у вас можливостей та ресурсів?

- Яка стратегія для вас буде найбільш вигідною?

- Скільки можна заробляти і з якого часу ферма починає приносити відчутні прибутки? За яких умов можна заробляти мільйон що року?

- Які є ризики і як їх уникнути чи зменшити їх вплив?

- З чого почати і як рухатись до мети крок за кроком?

На ці та безліч інших запитань ви зможете отимати відповідь від дорадника проекту ''Створення сімейних молочних ферм''- Березюка Олександра Григоровича, зустріч з яким відбудеться 23.08.2020 року о 14:00 у приміщенні будинку культури ім. Красовського с. Рожнів.

Запрошуємо усіх, хто хоче добре заробляти на молоці!!!

Зустріч відбуватиметься із врахуванням всіх карантинних заходів!