Для тих, хто бажає працювати в Україні, — інформує Гід з держпослуг

Y своїй боротьбі за волю українці не одні. Про це свідчить підтримка іноземних держав у різних сферах: оборонній, гуманітарній, інформаційній. Щоб допомогти Україні та українцям, громадяни інших держав часто приїздять до нас особисто.

Доступ до публічної інформації в умовах воєнного стану

Війна внесла великі зміни у наше життя. І правoве пoле не сталo виключенням. У 2011 році почав діяти Закoн «Прo дoступ дo публічної інформації». Завдяки якому українці отримали право вимагати від органів влади публічну інформацію, а розпорядники таких відомостей повинні у встановлені терміни відповідати на запити осіб та оприлюднювати публічну інформацію на своїх ресурсах. Внаслідок збройної агресії російської федерації проти України розпорядникам довелося обмежити доступ до певних документів і даних. Це зроблено з метою захисту національних інтересів та територіальної цілісності нашої держави. Тож сьогодні розглянемо основні питання щодо доступу до публічної інформації в умовах воєнного стану. Детальніше про це розповість головний юрист сектору “Старосамбірське бюро правової допомоги” Самбірського місцевого центру з надання БВПД Уляна Виджак.

Полк Азов - Янголи Маріуполя

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на виконання Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року № 806/2014 «Про День захисників та захисниць України», родини загиблих воїнів полку «Азов» підготували тематичну соціальну кампанію з розміщення білбордів, сітілайтів у всіх областях України, метролайтів у столиці із зображеннями, які нагадують українцям про подвиг захисників і захисниць із підрозділу «Азов» Національної гвардії України, які до останнього боролися, обороняючи місто Маріуполь, і віддали життя за долю України. Хештег соціальної кампанії - #АзовВоїниСвітла. 

Щодо інформаційної допомоги ВПО

Для інформування внутрішньо переміщених осіб (ВПО) щодо гарантованої державою медичної допомоги надсилаємо інформаційні матеріали для розміщення на інформресурсах.

Міністерство розвитку громад та територій України розпочало комунікаційну кампанію «Готуймося!», яка спрямована на підвищення обізнаності громадян щодо побутової термомодернізації

Як зазначили в Міністерстві розвитку громад та територій України, опалювальний період 2022–2023 років буде найскладнішим в історії України і його впевнене проходження напряму залежить від послідовних та скоординованих дій центральної і місцевої влади та громадян. «Одним із важливих заходів підготовки є проведення побутової термомодернізації власниками квартир та індивідуальних будинків. Саме первинні заходи дозволять зменшити втрати теплової енергії та створити оптимальний мікроклімат в оселях. З цією метою було розроблено інформаційно-графічні матеріали, які спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо побутової термомодернізації», – розповіли в Міністерстві розвитку громад та територій України.