Оперативні дані щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію

По Івано-Франківській області від початку пандемії підтверджено 194223 випадків захворювання на COVID-19. Показник захворюваності на COVID-19 складає 14196,58 на 100 тис. населення. Перевищення середньообласного показника фіксується в Івано-Франківському (16616,30) та Косівському (15608,943) районах.

Профілактика ожиріння!

Ожиріння – хронічне рецидивуюче захворювання, що характеризується надмірним нагромадженням жирової тканини в організмі,зумовлене порушенням обмінних процесів. 26 листопада відзначають  Міжнародний день боротьби з ожирінням.

Позбавлення права на спадкування

Кого і за яких обставин можуть позбавити права на спадкування? Законодавство України передбачає можливість визнання потенційних спадкоємців негідними у випадку їх недоброчесної поведінки щодо спадкодавця і, відповідно, позбавлення  права на отримання  у спадщину будь-якого майна або грошових коштів. Якщо одного зі спадкоємців визнають негідним, його частку пропорційно ділять між іншими спадкоємцями.

Чи небезпечне залізо у воді?

Знайома ситуація, коли ви відкриваєте водопровідний кран, а звідти замість прозорої води тече неапетитне «щось» іржаво-коричневого кольору з неприємним металевим присмаком (якщо ви зважитеся її спробувати ?

ДроваЄ для всіх українців

Державне агентство лісових ресурсів України запустили інтернет-магазин “ДроваЄ” (https://drovae.gov.ua/), де кожен громадянин може ознайомитися з асортиментом, який пропонують наші лісгоспи, знайти найближче до себе підприємство, а також придбати дрова для опалення “онлайн”.

Аскаридоз:симптоми,діагностика,профілактика

Одним із небезпечних гельмінтів є аскарида людська. Самці виростають до 30, а самиці – до 35 сантиметрів у довжину, паразитують у тонкому кишківнику людини.Ці паразитичні черви – живучі та плодючі. Цикл розвитку гельмінта становить близько 12 тижнів, тривалість життя аскариди — 11 – 12 місяців, а одна самиця може відкласти до 200 тисяч яєць, які разом із калом виводяться до навколишнього середовища. Так гельмінти забезпечують відтворення свого виду.

З Днем працівника культури

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва. Наша земля завжди була щедрою на таланти. І сьогодні культура є одним з вирішальних важелів національного відродження. Ви формуєте духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві. Ваша майстерність та професіоналізм зберігають і постійно збагачують українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі,  а разом з тим, примножуєте велич українства. Ваш творчий внесок у розвиток національної культури, щоденна подвижницька праця на ниві української культури заслуговує на слова щирої вдячності! Нехай це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі, мир, добробут та злагоду.