Міста Героїв: Рік тому Сили оборони звільнили північні регіони України від окупанта

Впродовж місяця від початку березня 2022 року було звільнено понад 1000 населених пунктів. І в кожному з них живуть наші герої, тож у річницю звільнення півночі України в Офісі Президента започаткували кампанію «Міста Героїв».

Хронологія російсько-української війни: «гібридна» фаза (лютий 2014 — лютий 2022). Це варто пам’ятати

Упродовж восьми років, до 24 лютого 2022 року, тривала «гібридна» фаза війни росії проти України, під час якої російське військово-політичне керівництво офіційно заперечувало причетність російської федерації до бойових дій на території України.

Які ветеринарні сервіси доступні на Гіді з державних послуг?

Kожен, у кого є домашній улюбленець або власне фермерське господарство, знайомий з ветеринарним лікарем. Саме вони допомагають нам піклуватись про тварин та перевіряти безпеку харчових продуктів — молока, м’яса та інших.

Коротко про засідання сесії від 16-го березня 2023 року

Сьогодні в Рожнівській сільській раді відбулася 17-та сесія 8-го демократичного скликання. На засіданні розглядали ряд питань. Найосновніші із них: звіт про виконання бюджету за 2022-й рік, внесення змін до бюджету на 2023-й рік, земельні питання, перелік програм для Рожнівської територіальної громади, зміни до складу виконавчого комітету Рожнівської сільської ради, питання дострокового припинення повноважень 4-х депутатів Рожнівської сільської ради, план соціально-економічного розвитку Рожнівської сільської ради на 2023-й рік та ін. Також на сьогоднішній сесії була присутня і робоча група Косівської районної військової адміністрації.  Говорили про Національну рекрутингову кампанію «Гвардія наступу». Розповідали про вісім штурмових  бригад, які формують «Гвардію наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «Азов».

Гвардія наступу: яку зі штурмових бригад обрати ?

На Івано-Франківщині триває запис добровольців до лав штурмових бригад Гвардії наступу. Обирати можна ту, яка найбільше мотивуватиме. Анкети приймають у  ЦНАПах області і онлайн через сайт storm.mvs.gov.ua. Для тих, хто ще не визначився, розповідаємо про кожний з підрозділів.

Зареєстровано новий випадок сказу собаки на Косівщині

Скажений собака на ніс покус трьом жителям Косівського району( село Люча ). Випадок сказу у бродячої собаки підтвердила Івано-Франківська регіональна лабораторія з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 12.03.2023р. за допомогою люмінесцентної мікроскопії. Трьом особам призначений курс антирабічних щеплень.

ГВАРДІЯ НАСТУПУ: ЯК ЗАПИСАТИСЯ ДО БРИГАДИ «ЛЮТЬ»

Об’єднана штурмова бригада “Лють” – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Її бійці – вольові та вмотивовані воїни, готові захищати Україну і нищити ворога на всіх фронтах. Долучайся і перетворюй свою лють на зброю! Полки спеціального призначення «Сафарі» та «Цунамі», батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» - підрозділи поліції, які об’єднала «Лють». Це бійці, які виконували бойові завдання на Київщині, Запорізькому, Харківському, Херсонському і Донецькому напрямках. Буча, Ірпінь, Херсон, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Ямпіль і Бахмут – міста, які загартували бойовий дух кожного нашого воїна. Бригада «Лють» - це два штурмові полки, батальйон особливого призначення, артилерійський полк і рота спеціальних операцій. В їхньому арсеналі – бронетехніка (БМП, БТР, КОЗАК), артилерійське, зенітне, протитанкове та снайперське озброєння. Відсіч та стримування збройної агресії проти України, проведення штурмових дій, знешкодження диверсійно-розвідувальних груп і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій ворога та знищення противника – основні завдання Об’єднаної штурмової бригади “Лють”.