Державні послуги у сфері ядерної енергії та радіаційної безпеки — на Гіді

івно 37 років тому трапилася одна з найбільших в історії людства техногенних катастроф — аварія на Чорнобильській АЕС. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять усіх постраждалих та згадуємо подвиг ліквідаторів, які віддали своє життя, рятуючи інших

Для іноземців, іммігрантів та осіб без громадянства — державні послуги на Гіді

опри війну Державна міграційна служба працює у звичному режимі та готова допомогти іммігрантам отримати необхідні державні послуги: як-от оформити посвідку на проживання чи посвідчення для виїзду за кордон.

Звернення Предстоятеля Православної Церкви України

Тростянець. #Міста Героїв

Тростянець розташований за 35 км від кордону з росією, тому колона військової техніки окупантів зайшла на околиці міста у перший же день вторгнення.

#Міста_Герої #Міста_Героїв

Минає рік, як українці показали самі собі і всьому світу, що Україна може і буде перемагати. Саме навесні 2022 року почалося звільнення наших північних територій. Єдність українців забезпечила успіх захисту держави з перших годин. Вигравши битву за Київ, було захищено і державне життя України. Звільнивши північ, стало зрозуміло, що окупантів можна вигнати.

10 українських міст указом Президента нагороджено відзнакою “Місто-Герой України”

Відстоявши Київ, ми виграли битву за Україну стратегічно – як за незалежну суверенну державу. Коли була захищена столиця, було захищене і державне життя України. Звільнівши північ, ми побачили, що окупанта можна вигнати.