МАРЧУК НАДІЯ ПЕТРІВНА
начальник відділу Центру надання адміністративних послуг Рожнівської сільської ради

• Дата народження: 25 січня 1982 року, с.Рожнів
  • Сімейний стан: Одружена, мати двох дітей

Освіта:

1. 1988-1999 рр. — навчалася в Рожнівській середній школі.
  2. 1999-2004 рр. — навчалася в Прикарпатському університеті імені Василя Стефаника, де здобула диплом магістра за спеціальністю "Правознавство".

Професійна діяльність:

1. 2014 рік — працювала старшим лаборантом кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права в Івано-Франківському університеті імені Василя Стефаника.
  2. 2019 рік — працювала секретарем сільської виборчої комісії в селі Рожнів, Косівського району.
  3. Листопад 2019 року — прийнята на посаду адміністратора відділу Центру надання адміністративних послуг Рожнівської сільської ради об'єднаної територіальної громади.
  4. У 2022 році— переведена на посаду начальника відділу Центру надання адміністративних послуг Рожнівської сільської ради.

АТАМАНЮК ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА
адміністратор відділу центру надання адміністративних послуг Рожнівської сільської ради (село Рожнів)

• Дата народження: 11 жовтня 1983 року, с. Рожнів
  • Сімейний стан: Одружена, мати двох дітей

Освіта:

1. 2001 рік — отримала середню освіту в Рожнівській загальноосвітній школі I-III ступенів.
  2. Вересень 2001 — серпень 2007 рр. — навчалася у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна", здобуваючи вищу освіту за спеціальністю, пов’язаною з адміністративним та фінансовим правом.

Професійна діяльність:

1. 2007-2020 рр. — працювала фахівцем кафедри адміністративного та фінансового права, згодом стала провідним фахівцем кафедри конституційного, адміністративного та фінансового права.
  2. 2020 рік — призначена головним спеціалістом управління праці та соціального захисту населення Косівської районної державної адміністрації.
  3. З 11 квітня 2023 року — працює адміністратором відділу центру надання адміністративних послуг Рожнівської сільської ради.

СЕНЧУК МАРІЯ ПЕТРІВНА
адміністратор відділу центру надання адміністративних послуг Рожнівської сільської ради (Хімчинський старостинський округ)

Дата народження: 27 серпня 1991 р., с. Хімчин
Громадянство: Україна
Освіта: вища
Сімейний стан: одружена, мати двох дітей

Освіта:

• 1998-2009 рр. — навчалася в Хімчинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.
  • 2009-2013 рр. — навчалася на кафедрі дизайну Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, спеціальність «Моделювання одягу».

Професійна діяльність:

• 1 червня 2012 р. — почала трудову діяльність в Химчинській сільській раді на посаді інспектора військово-облікового столу (ВОС), пізніше працювала діловодом.
  • З 15 вересня 2021 р. — переведена на посаду адміністратора відділу Центру надання адміністративних послуг Старостинського округу села Химчин Рожнівської сільської ради.

МОКАН СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА

адміністратор відділу ЦНАП Рожнівської сільської ради

• Дата народження: 20 серпня 1983 року, с. Рожнів
    Сімейний стан: Недружена
  • Освіта:

• 1989-2000 рр. — навчалася у Рожнівській загальноосвітній школі I-III ступенів, яку закінчила у 2000 році.
  • 2000-2003 рр. — навчалася на денній формі у Коломийському коледжі комп'ютерних наук за спеціальністю "Експлуатація систем обробки інформації та прийняття рішень". Закінчила навчання у червні 2003 року.
  • 2005-2010 рр. — здобула вищу освіту за спеціальністю "Фінанси" у Буковинській державній фінансовій академії на заочній формі навчання.
  • Професійна діяльність:

• Вересень 2000 року — працювала тимчасово оператором комп'ютерного набору у відділі державної виконавчої служби Косівського районного управління юстиції.
  • Квітень 2004 року — переведена на посаду завідувача підрозділом по обліку та доставці кореспонденції у відділі державної виконавчої служби Косівського районного управління юстиції.
  • Грудень 2005 року — звільнена та прийнята завідувачем підрозділу по обліку та доставці документів державної виконавчої служби Косівського району.
  • Квітень 2007 року — звільнена у зв'язку з переведенням до Головного управління юстиції в Івано-Франківській області та повернена на посаду завідувача підрозділу по обліку та доставці документів у Косівському районному управлінні юстиції.
  • 2018 рік — прийнята на посаду головного спеціаліста-програміста відділу загальної, організаційної, кадрової роботи та документообігу Рожнівської сільської ради об'єднаної територіальної громади Косівського району.
  • Лютий 2020 року — працює на посаді адміністратора відділу ЦНАП Рожнівської сільської ради.