•                                                              

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 • ІІ сесія сьомого демократичного  скликання затвердила

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про дострокове припинення повноважень депутата Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади (доповідає Сергій Радиш ).
 2. Про зміни до лічильної комісії (доповідає Сергій Радиш ).
 3. Про зміни в складі комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій (доповідає Сергій Радиш ).                 
 4. Про затвердження Програми соціально- економічного та культурного розвитку Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018 рік (доповідає Сергій Радиш ).
 5. Про програму підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадянського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій,осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що  утворились для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення  на 2018-2020 роки.(доповідає Мирослав Погрибенник)
 6. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України». (доповідає Сергій Радиш ).
 7. Про створення при Рожнівській сільській раді об’єднаної територіальної громади тендерного комітету  (доповідає Сергій Радиш ).
 8. Про здійснення публічних електронних закупівель(доповідає Сергій Радиш ).
 9. Про  погодження платіжних документів (доповідає Сергій Радиш ).
 10.  Про втрату чинності печаток, штампів, якими користувались органи місцевого самоврядування до об’єднання в Рожнівську сільську раду  об’єднаної територіальної громади (доповідає Сергій Радиш )
 11. Про зміни до затвердженої структури та чисельності апарату  Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади та її виконавчих органів (доповідає О.Грабчук ).
 12. Про зміни до  складу виконавчого комітету Рожнівської  сільської  ради об’єднаної територіальної громади  (доповідає Сергій Радиш )
 13. Про затвердження Правил благоустрою, санітарного утримання територій забезпечення чистоти і порядку на території Рожнівської сільської рад об’єднаної територіальної громади(доповідає Сергій Радиш ). 
 14. Про квартирний облік (доповідає Сергій Радиш )
 15. Про організацію та вартість харчування учнів пільгових категорій 1-11 класів у загальноосвітніх начальних закладах у 2018 році. (доповідає Ярослав Мельничук)
 16. Про звільнення від  оплати  за навчання у Рожнівській  дитячій  школі мистецтв на 2017-2018 навчальний рік (доповідає Сергій Радиш ).
 17. Про зміну назви  Рожнівського навчально-виховного комплексу «Гуцульщина» імені Федора Погребенника Національного Університету «Києво-Могилянська Академія»Косівської районної ради Івано-Франківської області та затвердження статуту закладу в новій редакції (доповідає Ярослав Мельничук ).
 18. Про зміну назви  Кобаківської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  імені Марка Черемшини Косівської районної ради Івано-Франківської області та затвердження статуту закладу в новій редакції (доповідає Ярослав Мельничук )
 19. Про зміну назви  Хімчинської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Косівської районної ради  Івано-Франківської області та затвердження статуту закладу в новій редакції (доповідає Ярослав Мельничук ).
 20. Про внесення змін до сільського бюджету Рожнівської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік (Ольга Грабчук)
 21. Про  оплату праці  і положення про преміювання в Рожнівській сільській раді  об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 рр. (доповідає Ольга Грабчук
 22.  Про прийняття на баланс Рожнівської cільської ради   лічильників  електро та газопостачання бюджетних установ ОТГ. Ольга Грабчук)
 23. Про безоплатне прийняття майна (майнових прав) у комунальну власність Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади (у особі Рожнівської сільської ради) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району Івано-Франківської області  (доповідає Мирослав Погребенник ).
 24. Про встановлення ТзОВ «Теплопостач-К» тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для Рожнівського НВК «Гуцульщина» та Рожнівського ДНЗ «Сонечко» (доповідає Любомир Каюк)
 25. Про втановлення ПФ «Тепловик» тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для Кобаківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів ім. М. Черемшини (доповідає Любомир Каюк)
 26. Про затвердження розміру орендної плати за приміщення, які знаходяться на балансі Рожнівської об’єднаної територіальної громади (доповідає Любомир Каюк).
 27. Про  програму розроблення містобудівної документації населених пунків Рожнівської сільської ради ОТГ сіл Рожнів , Хімчин , Кобаки на період 2018-2020 років (доповідає Сергій Радиш)
 28. Про організацію роботи з актуалізації (оновлення) картографічної основи населених пунктів  Рожнівської сільської ради ОТГ (доповідає Сергій Радиш)
 29. Про створення робочої групи  для організації роботи з розроблення містобудівної документації населених пунків Рожнівської сільської ради ОТГ сіл Рожнів , Хімчин , Кобаки на період  2018-2020 років (доповідає Сергій Радиш)
 30. Про обов’язкову видачу чеків при купівлі підакцизних товарів (доповідає Роман Матейчук)
 31. Про встановлення ставок земельного податку за земельні ділянки, які перебувають  у власності чи користуванні жителів Рожнівської сільської рад ОТГ (доповідає Віталій Радиш )
 32. Про встановлення (зміну) ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності Рожнівської сільської ради ОТГ (доповідає Віталій Радиш )
 33. Про вивезення твердих побутових відходів (Доповідає Роман Матейчук)
 34. Про втановлення ПП «Косіврембудсервіс» тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для Хімчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів
 35. Різне.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1. Про перейменування та затвердження  статуту у новій редакції Рожнівського навчально-виховного комплексу “Гуцульщина” ім. Ф.Погребенника НАУКМА (доповідає Ярослав Мельничук ).
 2. Про перейменування та затвердження  статуту у новій редакції Кобаківської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів ім. М. Черемшини (доповідає Ярослав Мельничук ).
 3. Про перейменування та затвердження  статуту у новій редакції Хімчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (доповідає Ярослав Мельничук ).
 4. Про перейменування та затвердження  статуту у новій редакції
  - Рожнівського дошкільного навчального закладу  (ясла-садок) “Сонечко” (доповідає Ярослав Мельничук ).
 5. Про перейменування та затвердження  статуту у новій редакції
  - Кобаківського дошкільного навчального закладу  (ясла-садок) “Малятко” (доповідає Ярослав Мельничук ).
 6. Про перейменування та затвердження  статуту у новій редакції
  Хімчинського дошкільного навчального закладу (ясла-садок)  “Ластівка” (доповідає Ярослав Мельничук ).
 7. Про номенклатуру  справ  Рожнівської сільської ради  об’єднаної територіальної громади (доповідає Сергій Радиш ).

 

 1. Положення відділів