Радиш Сергій Васильович

Народився 19 травня 1981 року.

• Після закінчення Рожнівської ЗОШ у 1996 вступив до Чернівецького державного комерційного технікуму, отримав середню спеціальну освіту за спеціальністю «Бухгалтерський облік».
  • В 2003 році закінчив Чернівецький економіко-правничий інститут за спеціальністю  «Фінанси».
  • З 2002-2003 року працював спеціалістом відділу впровадження персоніфікованого обліку відомостей Управління Пенсійного фонду.
  • З 2004 року  працював спеціалістом І категорії  в управління праці та соціального захисту населення
  • З 2005-2006 навчався в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, здобув кваліфікацію магістр державної служби
  • з 2006 р працював в управління праці та соціального захисту населення, з 2016 року – начальник відділу комп’ютерного забезпечення та автоматизованої обробки інформації;
  • З жовтня 2015 року – депутат обласної ради.
  • В 2017 році обраний головою Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади і є по теперішній час.

Сімейний стан: одружений