Україна

РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

КОСІВСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІІ сесія сьомого демократичного  скликання

 

СЕСІЯ ЗАТВЕРДИЛА ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

 

 1. Про затвердження Регламенту роботи Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади (доповідає Сергій Радиш ).
 2. Про затвердження проекту Статуту Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади (доповідає Сергій Радиш ).
 3. Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Рожнівської сільської об’єднаної територіальної громади (доповідає Сергій Радиш ).
 4. Про виготовлення печаток виконавчого комітету Рожнівської сільської ради (доповідає Сергій Радиш ).
 5. Про склад конкурсної комісії на заміщення вакантних посад Рожнівської сільської ради  об’єднаної територіальної громади (доповідає Сергій Радиш ).
 6. Про згоду на добровільне приєднання Рибненської сільської ради (доповідає Сергій Радиш ).
 7. Про план роботи Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018 рік (доповідає Сергій Радиш ).
 8. Про намір бути співзасновником місцевої асоціації місцевого самоврядування «Агенція розвитку об’єднаних територіальних громад Прикарпаття» (доповідає Сергій Радиш ).
 9. Про втановлення ТзОВ «Теплопостач -К» тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для Рожнівського НВК «Гуцульщина» та Рожнівського ДНЗ «Сонечко» (доповідає Роман Матейчук).
 10. Про прийняття бюджетних установ – закладів освіти, та рухомого майна у власність Рожнівської сільської об’єднаної територіальної громади (доповідає Сергій Радиш ).
 11. Про прийняття бюджетних установ – закладів культури та рухомого майна у власність Рожнівської сільської об’єднаної територіальної громади (доповідає Сергій Радиш ).
 12. Про прийняття бюджетних установ – закладів медицини та рухомого майна у власність Рожнівської сільської об’єднаної територіальної громади (доповідає Сергій Радиш ).
 13. Про обрання керуючого справами (доповідає Сергій Радиш ).
 14. Про встановлення вартості харчування дітей та розміру батьківської плати в закладах дошкільної освіти (доповідає Ярослав Мельничук).
 15. Про звернення до відділу освіти Косівської РДА про пропорційне повернення залишків субвенції за 2017 рік освітнім закладам Рожнівської ОТГ(доповідає Ярослав Мельничук).
 16. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти  Рожнівської ОТГ(доповідає Ярослав Мельничук).
 17. Про затвердження Програми фізичної культури та спорту Рожнівської ОТГ(доповідає Роман Матейчук).
 18. Про затвердження Програми благоустрою населення Рожнівської ОТГ(доповідає Мирослав Погрибенник).
 19. Про затвердження Програми соціального захисту та підтримки населення Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018-2019 роки (доповідає Мирослав Погрибенник).
 20. Про бюджет Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2018 рік (доповідає Ольга Грабчук).
 21. Про  тимчасове призупинення навчально-виховного процесу у дошкільних навчальних закладах Рожнівської об’єднаної територіальної громади
 22. Про участь у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку
 23. Різне.

 

 

Рожнівський сільський голова

об’єднаної територіальної громадиС.В.Радиш