Відбулася чергова сесія Рожнівської сільської ради

29 лютого 2024 року під головуванням голови Рожнівської сільської ради Сергія РАДИША відбулося чергове засідання ХХІV сесії восьмого скликання.      У роботі сесії взяли участь депутати старости та  керівники структурних підрозділів сільської ради. Розглядати питання та приймали відповідні рішення про:  - цільову програму підтримки проведення заходів формування підрозділу та штабу району територіальної оборони № 5 на 2024-2026 роки; - цільову програму «Забезпечення безперешкодного доступу маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно- транспортної інфраструктури на території Рожнівської сільської ради на 2024-2029 роки» - затвердження Програми з реалізації Стратегії реформування; системи шкільного харчування на період до 2027 року; - затвердження звіту про виконання бюджету Рожнівської сільської територіальної громади за 9 місяців 2023 рік; - внесення змін до бюджету Рожнівської сільської територіальної громади на 2024 рік; - внесення змін до рішення Рожнівської сільської ради від 28.04.2022 року № 1-13/2022 та від 15.02.2022 року № 5-11/2022 «Про внесення змін до рішення Рожнівської сільської ради № 12-01/2020 «Про затвердження структури та чисельності апарату Рожнівської сільської ради та її виконавчих органів»; - надання доступу до камер відеоспостереження, які знаходяться на території Рожнівської сільської ради; - про квартирний облік - земельні питання - різне Прийняті рішення засідання  ХХІV сесії восьмого скликання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Рожнівської сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації» за посиланням https://rozhnivska-gromada.gov.ua/docs/

Переможці ІІІ етапу всеукраїнських шкільних олімпіад

Всеукраїнські учнівські олімпіади — це визнання обдарувань учнів: їх знань, предметної компетентності, навичок пізнавальної та творчої діяльності. Рожнівський сільський голова Сергій Радиш щиро вітає учнів та вчителів-наставників закладів середньої освіти Рожнівської громади переможців ІІІ етапу всеукраїнських шкільних олімпіад за зайняті призові місця.  Отже, за результатом наполегливої праці учнів під керівництвом учителів-наставників в обласних олімпіадах є 6 призових місць: 2 – перші, 1 – друге, 3 - треті. За підсумками обласного етапу переможцями стали: Сахро Софія, учениця 8-А класу Рожнівського ліцею 'Гуцульщина' ім.Ф.Погребенника, яка зайняла 1-ше місце у ІІІ етапі XXIV міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та 3-тє місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури; Галичук Ірина, учениця 11-А класу Рожнівського ліцею 'Гуцульщина' ім.Ф.Погребенника, яка зайняла 1-ше місце у ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України; Книш Софія, учениця 7-А класу Рожнівського ліцею 'Гуцульщина' ім.Ф.Погребенника, яка зайняла 3-тє місце у ІІІ етапі XIV міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка; Томащук Марія, учениця 7-Б класу Кобаківського ліцею імені Марка Черемшини, яка зайняла 2-ге місце у ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України; Розвадовська Дзвенислава, учениця 10-Б класу Хімчинського ліцею 'Інтелект', яка здобула 3-тє місце на ІІІ обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з екології; Щира подяка учням – переможцям за високу результативність та гідну презентацію району на рівні області. Вітаю учнів та вчителів, бажаю натхнення, успіхів та безумовних перемог!

Вогонь запеклих не пече

           Роман народився у селі Рожнів Косівського району Івано-Франківської області 03 вересня 1986 року у сім’ї Марії та Івана. На той момент, окрім нього, в подружжя ще був старший син Володимир, а через кілька років народилася середня сестра Руслана.

Назавжди в строю

    28 лютого 2024 року у Меморіальному сквері Івано-Франківська пролунав Дзвін пам’яті за загиблими Героями, котрі віддали життя у боротьбі за рідну землю.

B Рожнівському ліцеї відбулося змагання зі спортивного орієнтування в рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

Сьогодні в Рожнівському ліцеї відбулося змагання зі спортивного орієнтування в рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги". Попередньо вже пройшли фінали з футзалу, волейболу та баскетболу.

«Інтеграція екологічної освіти в навчальний процес: підходи, ресурси та практики»

27 лютого Кобаківський  ліцей імені Марка Черемшини гостинно відчинив двері для учасників семінару «Інтеграція екологічної освіти в навчальний процес: підходи, ресурси та практики»  (ПМК природничих дисциплін).

Знаймо своїх

25.02.2024 року вихованці Центру дозвілля гуртка східного та сучасного танцю "Elissa" взяли участь у фестивалі "GOLDEN TOUCH" в м. Львів.

Щодо пільг для сімей, зокрема, дітей військовослужбовців – учасників Операції об’єднаних сил

Члени сімей військовослужбовців, зокрема їх діти, відповідно до Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та їх членів сім’ї” мають право на: