«Родинам захисників»: Міноборони України розробило інформаційну брошуру

Міністерство оборони України у рамках інформаційної кампанії розробило брошуру «Родинам захисників». У ній роз’яснено, як запобігти стресовим ситуаціям у родинах захисників та захисниць та проінформувати членів сімей військових про канали комунікації із Збройними Силами України.

Фіскалізація готівкових операцій- ознака цивілізованої економіки та індикатор чесного бізнесу

  З метою посилення роз’яснювальної роботи серед платників податків, щодо застосування та реєстрації реєстраторів розрахункових операцій/програмних реєстраторів розрахунковихоперацій (касових апаратів), надаємо відповідні тематичні листівки.

Бажаєте взяти участь у молодіжному обміні ВІДНОВА:UA?

Програма залученню молоді до відновлення України ВІДНОВА:UA покликана надати молоді можливість зробити свій внесок у відбудову України. Не менш значущою ідеєю програми є знайомство молоді з Україною та однолітками з різних областей.

Довідку про склад сім'ї скасовано!

Kабінет міністрів прийняв шість постанов про скасування вимог щодо надання довідки про склад сім'ї для отримання певних адміністративних послуг.

Минають роковини із дня загибелі Смадича Сергія Леонідовича

           Російсько-українська війна є найбільшим та найболючішим випробуванням для нації. Воно вимагає відваги, жертовності та єдності українського народу. Серед тисяч героїв, що віддали своє життя за незалежність і територіальну цілісність України, особливої пам'яті заслуговує Смадич Сергій Леонідович, який став одним із людей-символів відданості своїй країні та жертовності в боротьбі за її майбутнє.