Подяка маленьким волонтерам
Рожнівський сільський голова Сергій РАДИШ від імені усіх жителів громади щиро дякує маленьким мешканцям села Рожнів за їхній насправді неоціненний вклад в здобуття прийдешньої перемоги.
Засідання виконавчого комітету
Сьогодні в приміщенні Рожнівської сільської ради відбулося чергове засідання комісії із встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду).
АКАДЕМІЧНОМУ ЛІЦЕЮ - БУТИ!!!
Як відомо, чинний закон «Про повну загальну середню освіту» передбачає, що до вересня 2024 року в Україні повинна бути сформована мережа закладів старшої профільної освіти академічного або професійного спрямування, котра має запрацювати вже у вересні 2027 року.
Сьогодні ми відзначаємо особливе свято — День Української Державності
Дорогі жителі Рожнівської громади!
Цукровий діабет
Цукровий діабет стає поширеною проблемою, тому дослідження та розробки у галузі медицини ставлять перед собою завдання раннього виявлення цієї хвороби для ефективного лікування .
Тепловий удар
Сонячне випромінювання несе чимало ризиків для людини: сонячні опіки, сонячні удари, теплові ураження. Незалежно від віку і статі, сонячне проміння може спричинити й рак шкіри. Щоб почуватися комфортно, важливо знати про небезпеку та ознаки перегрівання організму та як уберегтися від сонячного (теплового) удару під час літньої спеки .