Оперативна інформація щодо захворюваності на грип, ГРВІ і COVID -19 по Косівському районі

У жовтні в Україні почався епідемічний сезон, тобто серед населення зростає кількість респіраторно-вірусних сезонних захворювань таких як ГРВІ, COVID-19 та грип. Вірус грипу підстерігає нас всюди: у закладах охорони здоров’я, транспорті, супермаркетах, аптеках – у всіх місцях масового скупчення людей. Джерело інфекції — хворий із клінічно вираженою чи безсимптомною формою хвороби. Хвора людина, навіть із легкою формою грипу, становить небезпеку для оточуючих протягом усього періоду прояву симптомів – це, в середньому, 7 днів. Шлях передавання інфекції — повітряно-краплинний.

Про ІІ етап конкурсу з декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай, люби свій рідний край!» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти Рожнівської сільської ради.

19 березня 2024 року відбувся ІІ етап конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай, люби свій рідний край!» серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти Рожнівської сільської ради.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ІЗ СИНДРОМОМ ДАУНА - 21 БЕРЕЗНЯ

Більшість людей має 23 пари хромосом (усього 46): половину — від батька, половину — від матері. У людей із синдромом Дауна (СД) через наявність додаткової 21-ї хромосоми загалом їх 47. Назва синдрому походить від прізвища англійського лікаря Джона Ленгдона Дауна, який описав цей стан у 1866 році.

Як перерахують пенсії працюючим пенсіонерам з 1 квітня: що треба знати

На яких умовах проводять перерахунок працюючим пенсіонерам? На підставі чого проводять перерахунок? Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам визначений законом про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування (ст. 42). Під час війни низку питань щодо перегляду виплат, зокрема пенсійних, передають під ручне керування Кабінету міністрів.

20 березня відзначають Всесвітній день здоров’я ротової порожнини

Гігієна ротової порожнини – це важлива частина загального благополуччя всього організму людини. Правильний догляд за ротовою порожниною максимально зберігає здоров’я зубів, шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної та дихальної системи, продовжує життя. Ротова порожнина розглядається як потенційні «вхідні ворота» інфекції, а бактерії ротової порожнини визначають склад мікрофлори організму людини.

Виплати для ВПО

Попри складне становище для держави, ми системно продовжуємо підтримувати тих, хто потребує допомоги. Зокрема, забезпечуємо виплату допомоги на проживання для внутрішньо переміщених осіб.