Моніторинг насіннєвих посівів сільськогосподарських культур.

Фото без опису

       Фахівцями відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області напередодні жнив проводиться моніторинг насіннєвих посівів озимих та ярих сільськогосподарських культур, зокрема робота з обстеження посівів вже завершена в агроформуваннях Снятинського району.

       За результатами моніторингу фахівцям агроформувань надано консультації щодо порядку ведення насінництва, визначено стан рослин на даному етапі вегетації культури, встановлено фітосанітарний стан рослин, особливу увагу приділено питанням внутрішньогосподарського контролю на етапах виробництва, збирання, обробки та зберігання насіння.

       Разом з тим фахівцям агроформівань наголошено на необхідності чіткого дотримання вимог законодавства та відповідних нормативно-правових актів, котрі регулюють відносини у сфері насінництва, зокрема вимог закону України «Про охорону прав на сорти рослин» та закону України «Про насіння та садивний матеріал».

Отримання якісного насіння кращих сортів та гібридів стане запорукою майбутніх високих урожаїв сільськогосподарських культур.