Про проведення  засідання

Дорадчої  ради

 

     08 червня 2018 року    на базі  ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» під головуванням заступника міського голови м.Івано-Франківська п. Б.Білика за участю  Івано-Франківського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, операторів ринку місцевих харчопереробних підприємств та торгової мережі м. Івано-Франківська відбулося засідання  Дорадчої ради.

Фото без опису

   На засіданні було представлена презентація інноваційної продукції місцевих виробників харчової промисловості, обговорено питання про співпрацю з торговими мережами міста, шляхи покращення співпраці, а також підготовлений проект трьохстороннього Меморандуму про співпрацю.

    Також заслухано питання про залучення місцевих харчопереробних підприємств  до участі у тендерах на харчування у закладах освіти.

   Окрім того, повторно доведено до  відома операторів ринку вимоги Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про Державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров'я та благополуччя тварин», про терміни впровадження системи НАССР та відповідальність операторів ринку за невиконання законодавства.

  Обговорено питання про необхідність проведення операторами ринку лабораторних досліджень  виготовленої продукції, води , а також змивів.