Дорогі випускники!

Щиро вітаємо Вас з важливою та урочистою подією - завершенням навчання. Вам випала доля жити у час глибинних змін,     перед Вами відкриваються нові можливості та перспективи. І вже завтра саме Ви будете творити новий світ, нову державу Україну, примножувати славу свого рідного краю. Це надзвичайно почесно і так відповідально виправдати надію, яку на Вас покладають Ваші рідні, Ваші наставники.

Тож бажаємо кожному з Вас, випускники, назавжди зберегти на своїх обличчях щирі безтурботні посмішки, бути впевненими у своїх силах, досягти успіхів в обраному фаху, постійно відчувати допомогу й розуміння від тих, хто буде поряд.

Залишаючи стіни рідної школи, рідної домівки, візьміть із собою і пронесіть крізь усе життя тепло батьківського дому, мамину ніжність, батьківську мудрість і знання, закладені вчителями. Вони обов'язково оберігатимуть Вас і допомагатимуть Вам!

Зі святом! Допоможи вам Боже в цей вирішальний час!

Голова Рожнівської сільської ради об'єднаної територіальної громади  С.Радиш

Начальник відділу освіту Рожнівської сільської ради об'єднаної територіальної громади Т.Чурко