Шановні жителі села Хімчин!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня села Хімчин!

Фото без опису

Село Хімчин споконвіку славилося неповторною культурною спадщиною та славетною історією, своїми працьовитими людьми.

День села – це свято, яке єднає всіх жителів нашої громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє.  Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Дозвольте щиро привітати вас всіх із Днем села!

Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ села Хімчин, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомогають молодим розвивати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу.

                Від щирого серця й від усієї душі зичимо усім здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання.

Тож нехай же і надалі процвітає село Хімчин, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди. А ми, будемо робити все від нас залежне, аби допомогти вам у цьому. Адже саме покращення якості життя та добробуту людей – основне наше завдання.                

Зі святом Вас! 

 

З повагою до Вас

Голова Рожнівської об’єднаної

територіальної громади                                                                                 Сергій Радиш