ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

вул Берегова, 24, м. Івано-Франківськ, 76019, код ЄДРПОУ 40309088 тел. 51-13-89, факс 51-13-92,

ifdergprod@vetif.gov.ua

13.07.2018 р.

Відповідальним за роботу офіційних

веб-сайтів райдержадміністрацій

та міських рад

Головам територіальних громад

Івано-Франківської області

З метою інформування громадськості та доведення до широкого загалу (в т.ч. шляхом публікації на офіційних веб-сайтах райдержадміністрацій,  міських рад  та територіальних громад),  подаємо наступну актуальну інформацію.

До уваги представників громадських об’єднань споживачів

та суб’єктів господарювання

Фото без описуГоловне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу представників громадських об’єднань споживачів та суб’єктів господарювання (виробників, імпортерів та розповсюджувачів продукції):

з метою обговорення питання необхідності додержання вимог законодавства у сфері захисту  прав споживачів та державного ринкового нагляду, а також упередження порушень прав споживачів та недопущення на ринках непродовольчих товарів продукції, яка не відповідає встановленим вимогам чи є фальсифікованою,  з червня до вересня 2018 року управлінням захисту споживачів проводяться круглі столи  на базі райдержадміністрацій та міських рад Івано-Франківщини.

На сьогодні згадані питання обговорено в Богородчанському, Верховинському, Галицькому, Городенківському, Долинському та Калуському районах.

Ознайомитись з графіком проведення круглих столів можна за  посиланням

Н.Романова  (0342) 51-13-89