РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

VІІ сесії Рожнівської сільської ради

об’єднаної територіальної громади

VІI демократичного скликання»

Відповідно до ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати позачергову VІІ сесію Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади VІI демократичного скликання 22 липня 2018 року о 14.00 годині в БК імені А.Красовського (вул. Героїв Небесної Сотні №25).

1. На розгляд сесії винести питання:

1.1. Щодо ремонту доріг на території ОТГ.

1.2. Різне

2. Відділу загальної, організаційної, кадрової роботи та документообігу повідомити депутатів, працівників структурних підрозділів сільської ради про дату, час та місце проведення сесії сільської ради.

3. Спеціалісту відділу проектної, інвестиційної та підприємницької діяльності Кардащук Х.В. оприлюднити дане розпорядження на офіційному сайті Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

4. Контроль за виконання даного розпорядження залишаю за собою.

Рожнівський сільський голова

об’єднаної територіальної громади                                          Радиш С.В.