ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

вул Берегова, 24, м. Івано-Франківськ, 76019, код ЄДРПОУ 40309088 тел. 51-13-89, факс 51-13-92,

ifdergprod@vetif.gov.ua

 

02.08.2018 р.                                                    

Відповідальним за роботу офіційних

веб-сайтів райдержадміністрацій

та міських рад

 

Головам територіальних громад

Івано-Франківської області

 

 

З метою інформування громадськості та доведення до широкого загалу (в т.ч. шляхом публікації на офіційних веб-сайтах райдержадміністрацій,  міських рад  та територіальних громад),  подаємо наступну актуальну інформацію.

 

Увага:  фальсифіковані молочні продукти!

        

Фото без описуВ засобах масової інформації  (ТСН, інтернет-видання) озвучена інформація про наявність в торгівельній мережі України  фальсифікату молочної продукції - масла селянського солодковершкового наступних виробників: ПВП «Молокозавод Карпати», ТОВ «Техмолпром», ТОВ «Гадячсир», ТОВ «Лозівський молочний завод», ТОВ «Полтавамолпрод».

 

На виконання відповідного доручення Держпродспоживслужби  Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провело аналіз поступлення масла селянського солодковершкового вказаних виробників  у торговельні заклади області та провело моніторингові відвідування роздрібних торгових точок, агропродовольчих  ринків.

В результаті проведеної роботи перевірено 346 гуртівень, магазинів, 95 торгових точок на агропродовольчих ринках області.  За результатами перевірки не було виявлено масла селянського солодковершкового під маркою зазначених підприємств, яке реалізується в торговій мережі на території Івано-Франківської  області. ПВП «Молокозавод Карпати» не здійснює виробничої діяльності (раніше виробляло сир-косичку)

Разом з тим за короткий період практично немає можливості перевірити всі торгові точки та об’єкти, які реалізують молочну продукцію.

Головне управління Держпродспродспоживслужби в Івано-Франківській області перш за все звертається до покупців та споживачів молочної продукції, зокрема масла, з проханням:

Не купуйте масло на стихійних ринках.

Завжди уважно читайте склад продукції.

Низька ціна - завжди привід засумніватися у справжності продукту.

При наявності невідповідностей в маркуванні, наявності фальсифікованого продукту - масла селянського солодковершкового вище перелічених виробників, інформуйте районні (міські) управління (відділи) Головного управління Держпродспродспоживслужби в Івано-Франківській області.

 

Реалізаторам, торговим агентам необхідно звернути увагу  на реалізацію масла селянського солодковершкового, яке повинно супроводжуватись товарно-транспортними накладними, сертифікатами якості, маркування відповідати встановленим вимогам.