ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

вул Берегова, 24, м. Івано-Франківськ, 76019, код ЄДРПОУ 40309088 тел. 51-13-89, факс 51-13-92,

ifdergprod@vetif.gov.ua

 

03.08.2018 р.                                                    

Відповідальним за роботу офіційних

веб-сайтів райдержадміністрацій

та міських рад

 

Головам територіальних громад

Івано-Франківської області

 

 

З метою інформування громадськості та доведення до широкого загалу (в т.ч. шляхом публікації на офіційних веб-сайтах райдержадміністрацій,  міських рад  та територіальних громад),  подаємо наступну актуальну інформацію.

 

 

Прикарпаття приймало місію Сінгапуру щодо аудиту системи контролю

за продукцією птахівництва

Фото без опису

30.07.2018 року в Україні розпочала роботу делегація Агропродовольчої та ветеринарної служби Республіки Сінгапур із аудитом системи державного контролю за продукцією птахівництва, зокрема, м’яса птиці та продуктів з нього, яєць та яєчної продукції. 31 липня та 1 серпня 2018 року делегація працювала на Івано-Франківщині.    

 

Під час візиту на Прикарпаття представники місії ознайомилися з функціями і повноваженнями Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, його структурними підрозділами, особливостями здійснення державного контролю за продукцією птахівництва, виконанням Державних програм по хворобах птиці, зокрема - по сальмонельозу, моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах і необроблених харчових продуктах тваринного походження, порядком здійснення відбору зразків для лабораторних досліджень, виконанням повноважень офіційними лікарями ветеринарної медицини, системою дозвільних документів та сертифікацією продукції птахівництва, провели аудит системи  державного контролю за виробництвом м’яса на ТОВ «Птахофабрика Снятинська Нова» та за виробництвом сухих яєчних продуктів на ТзОВ «Імперово Фудз». 

Робоча делегація відзначила відповідний санітарний стан підприємств, забезпечення дотримання ними гігієнічних вимог, хорошу практику ведення виробництва, високій рівень знань персоналу та його розуміння відповідальності за безпечність продукції, схвалила належну систему контролю якості та безпечності продуктів, ведення записів. Майже немає зауважень. Відзначили належний контроль ветеринарних інспекторів. Представники місії висловили свої рекомендації та побажання.