З 1 вересня 2018 року перші класи в Україні навчатимуться за якісно новою програмою навчання в рамках концепції Нової української школи.

В громаді очікується, що в 2018-2019 навчальному році навчання розпочнуть 165 першокласників.

Для початкової школи наразі закуповуються меблі, дидактичні матеріали та обладнання, фабрика друку для педагогів, мультимедійне обладнання, ремонтуються класи. В серпні надійдуть підручники для першокласників.

Відділ освіти Рожнівської сільської ради об'єднаної територіальної громади здійснив закупівлю дидактичних матеріалів для створення освітнього простору у початковій школі, а саме:

• мовне обладнання: наочно-дидактичні матеріали з української та англійської мови;
  • логіко – математичне обладнання: демонстраційний та роздатковий набір цифр і знаків, набір моделей геометричних тіл та фігур, танграм, абакус, математичний планшет, терези з набором віжків;
  • природничо – наукове обладнання: глобус, карти, мікроскоп, набір дорожніх знаків і т.д.;
  • художньо – мистецьке обладнання: набір музичних інструментів.

Начальник відділу освіти

Т.Чурко