У кожного з нас, хоч не часто, але буває відчуття, що якби ми народилися в іншому місці, то були б нещасні! Адже іноді просто рідні стіни допомагають  пережити щось важке в житті.

Безсумнівно, це село - найкраще для нас на Землі, це місце для кожного означає щось важливе, хтось тут народився і провів щасливі роки дитинства, хтось зустрів своє перше кохання, хтось отримав свою першу  перемогу, хтось здійснив свою першу заповітну мрію.
Від щирого серця вітаю вас з нашим спільним святом - з Днем народження рідного Рожнова ! Нам виповнюється 610 років !
З кожним роком змінюється вигляд села, воно росте і процвітає. Разом ми добиваємося хороших урожаїв, будуємо дитячі садки, спортивні об'єкти, змінюємо дороги, модернізуємо медицину та освіту, вдосконалюємо інфраструктуру, необхідну для комфортного життя громади. Упевнений, що результати, яких ми сьогодні досягли, стануть надійним фундаментом для подальшого розвитку села.
Дорогі рожнів’яни!
Бажаю кожній родині здоров'я, щастя  та благополуччя. Мирного нам всім неба над головою, світлого блага, добра, взаємоповаги, чудесних можливостей зростання і розвитку.
Нехай збудуться всі ваші мрії, здійсняться намічені плани, а кожен день буде наповнений теплом та радістю!
З повагою голова Рожнівської сільської ради ОТГ
Радиш С.В.