Вихователь – це професія високого покликання. Життя наших найрідніших діточок знаходиться в надійних руках працівників дошкілля. Професія вихователя вимагає глибокої любові до своєї справи.

Дитинство – це той вік, коли закладаються основи для майбутнього розвитку особистості.Щасливе дитинство і правильний підхід до виховання – запорука успішності людини в дорослому віці.

Шановні працівники дошкільної освіти!Щиро вітаємо Вас з Днем працівників дошкільної освіти!

Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію і красу, чарівність, життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням,  в оселі вашій панують світло і злагода, в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача.

Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом та любов'ю.

З повагою, голова Рожнівської

сільської ради ОТГ Сергій Радиш,