Шановні  жителі громади !

У день, коли Свята Церква молитовно вшановує Покров Пресвятої Богородиці, який символізує покровительство і захист нашої Небесної Заступниці, ми з особливими почуттями підносимо до Неї молитви за захисників народу Божого на нашій українській землі.
Прийміть щирі вітання зі святом, що втілює доблесть і героїзм нашого народу – Днем захисника України.
У цей день ми  згадуємо славне українське козацтво, схиляємо голови перед продовжувачами їхнього військового чину – вояками Української Повстанської Армії.
14 жовтня, Покрова Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів є святом воїнів – захисників української землі.
Сьогодні ми вшановуємо всіх, хто причетний до цього високого звання захисника України – всіх, хто піднявся на захист незалежності і територіальної цілісності нашої держави, ставши до лав добровольців, військових підрозділів та волонтерських організацій.
Захисників Батьківщини вшановує вся Україна. В кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронить українську землю. Я бажаю вам доброго здоров’я, миру, творчої наснаги, укріплення духовності й миру.

З повагою голова сільської ради
Рожнівської ОТГ
Радиш С.В.