Ось і добіг до кінця термін реалізації перших чотирьох пунктів цільової програми Бюджету Участі, а саме:

1      Інформаційна та промоційна кампанія.

2.     Подання проектів.

3.     Аналіз пропозицій.

4.     Визначення проектів-переможців.

16 листопада 2018 року о 15:00 відбулося засідання Координаційної ради, на якій було проаналізовано кожний проект і визначено п’ять переможців, а саме:

1.Автор- Розвадовська Валентина Михайлівна

Назва проекту- Урни на узбіччі дороги-  крок до благоустрою села.

2. Автор- Крутофіст Володимир Омелянович

Назва проекту- Покращення умов проживання жителів вулиць М.Рильського та Молодіжної села Рожнів.

3. Автор- Ткач Олександр Володимирович

Назва проекту- Снігоприбиральна машина Кентавр

4. Автор-  Марчук Володимир Васильович

Назва проекту-  Спортивно-ігровий майданчик задля здорового та активного дозвілля.

5.Автор- Погрибенник Назарій Васильович

Назва проекту- Автобусна зупинка - це зручно, затишно,безпечно

С.Рожнів- участок Варшава.

За період з 13 жовтня по 15 листопада поточного року, до Рожнівської сільської  ради об’єднаної територіальної громади надійшло п’ять проектів, котрі і стали переможними. Голосування жителями громади на визначення п’яти кращих проектів не відбулося, у зв’язку з недостатньою для цього кількістю поданих заявок, тобто не більше п’яти. Члени Координаційної ради одностайно проголосували за можливу реалізацію кожного із отриманих проектів.

Реалізація та фінансування проектів-переможців почнеться із січня 2019 року.

А ми, в свою чергу, хочемо нагадати, що бюджет участі в Рожнівській територіальній громаді – частина бюджету громади, з якого здійснюються видатки, визначені безпосередньо членами територіальної громади села, відповідно до цього положення та за процедурою, визначеною відповідною Програмою.

Детальну інформацію про проекти-переможці, як і самі проекти ви можете знайти на офіційному сайті Рожнівської громади у підрозділах  Бюджету Участі , з правого боку верхньої панелі сайту.