8 грудня 2018 року в Будинку культури імені Андрія Красовського с. Рожнів відбувся творчий звіт Народних аматорських колективів на підтвердження звання «народний». Звітували Народна аматорська чоловіча хорова капела «Діброва» (хормейстр Галина Фенко), Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Калина» (хормейстр Василь Пилип'юк), Народний аматорський мішаний хор (хормейстр Глина Фенко) та Народна аматорська кіностудія «Черемош» (керівник Юрій Магдич).

Атестаційну комісію очолював заступник директора обласного Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття – Заліщук Анатолій Никонорович. У складі комісії:

Лищишин Світлана Дмитрівна – провідний методист  обласного Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття по вокально-хоровому жанрі;

Штиркало Наталія Ярославівна – завідувач відділу аматорської творчості обласного Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття.

Народна аматорська чоловіча хорова капела «Діброва» підготувала до виступу різноманітні твори. Серед них : «За рідний край», «Карпати», «Тече річка», «Зелений дубочку». Жіночим вокальним ансамблем «Калина» було виконано пісні «Білопері лебеді», «Голос землі», «Горобина осінь», «Зозуленька». Народний аматорський мішаний хор виконав такі хорові твори, як «Щедрик», «Ой, там за лісочком», «Село моє» та «Земле наша, земле». Народна аматорська кіностудія «Черемош» продемонструвала відеофільми «Кафедра мистецтва» (І, ІІ частини), «Колодій», « НОТ на присадибі», «Запорожець», «Вшанування ювілярки» та анімаційну стрічку «Протест»

Підтримати мистецькі колективи прийшли голова територіальної громади Сергій Радиш та заступник голови з гуманітарних питань Мирослав Погребенник.

Атестаційна комісія підтвердила звання «Народний» всіх аматорських колективів Будинку культури ім.. А. Красовського, подякувала учасникам за гарну підготовку та побажала всім творчої наснаги!