В понеділок 21 січня 2019 року о 14:00 в будинку культури ім. А.Красовського, що в селі Рожнів,  відбулося  відкрите засідання Pади підприємців.

З метою надання правової допомоги та роз’яснень на зустрічі були присутні заступник начальника Коломийської ОДПІ Стецюк Ольга Василівна та начальник відділу контрольно-перевірочної роботи, організації та проведення перевірок суб'єктів декларування в деклараціях про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру Коломийської ОДПІ.

На засіданні розглядалися питання:

1. Консультації з податкового законодавства з представниками Коломийської ОДПІ.
  2. Результати опитування підприємців на попередньому засіданні.
  3. Питання зменшення ставки податку.
  4. Пропозиції  місцевій владі, щодо замовлення послуг та першочергових закупівель товарів підприємців та підприємств Рожнівської ОТГ.
  5. Питання забезпечення необхідним майном та обладнанням місцеві пожежні команди.
  6. Питання про звернення до керівництва Нової  Пошти про відкриття відділення в Рожнові.
  7. Питання впорядкування благоустрою придорожньої інфраструктури.
  8. Як налагодити дієвий механізм взаємодії суб’єктів господарювання та влади

За результатами засідання отримано вичерпне роз’яснення щодо податкового законодавства від представників Коломийської ОДПІ та отримано аргументовані відповіді на численні запитання підприємців ОТГ.

Результатом також стало написання протоколу із чіткими рекомендаціями щодо розвитку громади в галузі підприємництва та благоустрою, а також  наступний план дій Ради підприємців.

Висловлюємо щиру подяку представникам Коломийської ОДПІ та підприємцям, які були присутні на даному засіданні.

З повагою голова Ради підприємців                                              Сахро В.В.

Сільський голова Рожнівської ОТГ                                              Радиш С.В.