Якщо свята зустрічають, то їх належно треба й провести, аби вони повернулися до нас наступного року.

Зимові свята проводжають розколядою – гучно, весело, багато…

Бог Предвічний народився! - лунає по світу!
Божий люд весь звеселився, небо в зорях світить!
І сіяє зірка ясна над вертепом нині,
І лунає "Нова радість" по всій Україні!
Від хати до хати коляда гуляє,
Радуйтеся, українці, Христос ся рождає!

Такими віршованими рядками розпочалося свято-конкурс «Розколяда» серед закладів освіти Рожнівської ОТГ, яке відбулося 31 січня 2019 року, в Будинку культури імені Андрія Красовського села Рожнів.

Присутніх вітали всечесні Отці Павло та Петро, керівники ОТГ.
Учасниками дійства були вихованці закладів дошкільної та загальної середньої освіти, школи мистецтв, Центру дозвілля дітей та юнацтва громади. Вони демонстрували традиції різдвяного обрядового дійства, колядували, віншували, прославляючи новонародженого Христа.

Виступи були яскравими та різноманітними.  Учасники заходу демонстрували зі сцени унікальні традиції різдвяного обрядового дійства, адже мешканці нашого краю з особливою шаною відзначають різдвяні свята. Тому маємо пам’ятати та берегти наші славні українські традиції.

Жоден із колективів не залишився без цінних подарунків (принтери, аудіоцентри, мікрофони, картки пам'яті).

Свято принесло багато позитивних вражень, любові, добра і віри в краще майбутнє. Було справжнє, щире, чисте, дитяче свято. Залишився гарний настрій і духовне піднесення.

Дякуємо всім, хто приклався до цього прекрасного дійства.

Голова ПМК художньо-естетичного циклу

Володимир Чурко