Начальник Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло та начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Роман Гурський підписали Меморандум про співпрацю та організацію спільних дій у сфері детінізації зайнятості та доходів населення.

Сторони домовились здійснювати обмін інформацією про порушення суб’єктами господарювання вимог чинного законодавства про працю та зайнятість населення, безпечність та якість харчових продуктів, захист прав споживачів, санітарного та епідемічного благополуччя населення, реклами, а також дотримання вимог Технічних регламентів щодо безпечності харчової та нехарчової продукції.

Ігор Росипайло та Роман Гурський також обговорили механізми здійснення спільних заходів у межах виконання розпорядження КМУ від 05 вересня 2018 р. № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» та домовились проводити спільну інформаційно-роз’яснювальну роботу із застосування законодавчих норм та положень, залучати спеціалістів до участі у роботі комісій, робочих груп, проводити навчання, спільні семінари, наради тощо.

Фото без опису