Відповідно до Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на      2016-2023 роки, наказу обласного департаменту освіти, науки та молодіжної політики від 04.01.2019 року № 2 «Про проведення обласного конкурсу хореографічних колективів серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти» 12 лютого 2019 року в Будинку культури імені Андрія Красовського села Рожнів відбувся І етап конкурсу хореографічних колективів.

Мета Конкурсу – збереження, розвиток та популяризація танцювального мистецтва, підвищення виконавської майстерності та сценічної культури аматорських хореографічних колективів, поповнення їх репертуару новими високохудожніми постановками, удосконалення виконавської майстерності та підвищення художнього рівня аматорського мистецтва, обмін досвідом роботи керівників колективів та учасників конкурсу.

У  І етапі конкурсу взяли участь три хореографічні колективи закладів освіти Рожнівської ОТГ, а саме:

• «Маленькі рожнів'яни» (кер. Руслана Бельмега, Рожнівський ЦДДЮ) з композицією «Курчата»;
  • «Первоцвіт» (кер. Мар'яна Рак, Кобаківський ліцей імені Марка Черемшини) з композицією «Ча-ча-ча»;
  • «Мрія» (кер. Марина Павлюк, Хімчинський ліцей «Інтелект») з композицією «Танго».

Оцінювання виступів проводило журі в складі:

• Чурко Т.В. – начальник відділу освіти Рожнівської сільської ради ОТГ, голова журі;
  • Радиш О.І. – провідний спеціаліст відділу освіти Рожнівської сільської ради ОТГ, член журі;
  • Гнатків С.Д. – методист відділу освіти Косівської РДА, заступник голови журі;
  • Чурко В.Д. – голова ПМК художньо-естетичного циклу відділу освіти Рожнівської сільської ради ОТГ, член журі;
  • Сорохан А.П. – директор Рожнівського Центру дозвілля дітей та юнацтва, член журі.

Виступи колективів оцінювалися за такими критеріями оцінювання виконання програми:

• технічна майстерність та чистота виконання;
    • сценічна майстерність та художній рівень хореографічного;
    • естетика зовнішнього вигляду.

Результати І етапу конкурсу хореографічних колективів серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти:

• І місце – хореографічний колектив «Мрія» (кер. Марина Павлюк, Хімчинський ліцей «Інтелект»);
  • ІІ місце – хореографічний колектив «Маленькі рожнів'яни» (кер. Руслана Бельмега, Рожнівський ЦДДЮ;
  • ІІ місце – хореографічний колектив «Первоцвіт» (кер. Мар'яна Рак, Кобаківський ліцей імені Марка Черемшини).

Учасники конкурсу нагороджені Грамотами Рожнівської сільської ради об'єднаної територіальної громади.

Начальник відділу освіти

Рожнівської сільської ради ОТГ