Необхідно допомогти дитині побачити в ній джерело розвитку своїх здібностей і моральних якостей, підготувати її до активного трудового та суспільного життя, до свідомого вибору професії. Наші діти свідомі і ми пишаємося ними!

Вчора відбулася учнівська толока-акція ‘’День матері- Землі”.  В акції взяли активну участь учні  Рожнівського ліцею “ Гуцульщина” , а саме:

Шатрук Валерій, Бешлей Тарас, Радиш Назар, Кіщук Віталій, Романів Анатолій, Стеф‘юк Денис, Пасічняк Андрій, Строїч Павло, Струць Віталій, Зарінчук Денис, Соломійчук Михайло, Соломійчук Олександр, Окрепко Богдан , Кусяк Артур, Халамандро Олександр , Кричун Юрій, Тимків Валентин, Строїч Роман, Матейчук Андрій , Федорук Микола, Киселиця Василь, Мельничук Роман, Гайдуров Богдан, Красовська Віталіна.

Щиро висловлюємо подяку дітям та батькам, а також вчителям, вихованцями яких є наші ліцеїсти!!!

ДЯКУЄМО, ЩО ДБАЄТЕ ПРО ВИХОВАННЯ МАЙБУТНІХ ТВОРЦІВ ДЕРЖАВИ!

З повагою голова

Рожнівської сільської ради ОТГ                                                                                         Радиш С.В.