7 травня 2019 року, у Рожнівський ліцей ''Гуцульщина'' імені Федора Погребенника, не зважаючи на неспрятливі погодні умови, з'їхалися на творчий звіт учнівські колективи художньої самодіяльності закладів загальної середньої та позашкільної освіти Рожнівської об'єднаної територіальної громади.
Програма була насиченою. Вона складалася з 26-ти різножанрових номерів, у яких взяли участь більше 250-ти вихованців закладів освіти громади (Рожнівського ліцею ''Гуцульщина'' імені Федора Погребенника, Рибненської гімназії, Кобаківського ліцею імені Марка Черемшини, Рожнівського Центру дозвілля дітей та юнацтва), які демонстрували своє мистецтво у вокальному, інструментальному, хореографічному, фольклорному жанрах.
Члени журі щиро дякували творчим учнівським колективам та їх керівникам за підготовку номерів.
Захід відбувся на високому рівні. Панувала доброзичлива та творча атмосфера.Фото без опису