Активних, молодих, креативних жителів громади, місцевих активістів та осіб, які бажають входити до складу «Молодіжної Ради» запрошуємо взяти участь в тренінгу «Мобілізація громади через залучення до прийняття рішень».
Ви отримаєте інформацію щодо наявних можливостей впливу на прийняття рішень, пов’язаних функціонуванням та розвитком Вашої громади.
Напрацюєте навики з використання інструментів розробки та прийняття управлінських рішень в громаді. Дізнаєтесь як різні групи всіх верств населення ОТГ можуть долучитись до процесів змін та побудови майбутнього громади, в якій проживають.

Захід проводить ГЦ «Ділові ініціативи» в рамках реалізації проекту «Ефективність розвитку громади у залученні громадян до прийняття рішень», Програма U-LEAD з Європою.
Якщо вболіваєте за майбутнє своєї ОТГ, приходьте, чекаємо Вас. Буде цікаво.

Тренінг відбудеться 14.05.2019 року о 10.00 год в приміщенні БК ім. А.Красовського (с.Рожнів ).