В середу 12 червня об 11:00 в БК ім. А .Красовського відбудеться відкрита зустріч із представниками  ГЦ «Ділові ініціативи» в рамках реалізації проекту «Ефективність розвитку громади у залученні громадян до прийняття рішень», Програма U-LEAD з Європою.
Запрошуємо усіх активних, молодих, креативних жителів громади віком від 14 до 40 років, для обговорення створення Молодіжної Ради.
Приходь, якщо ти хочеш стати частиною реалізації наступних завдань , пов'язаних із життям громадян та їх участю в усіх сферах суспільного життя Рожнівської ОТГ, а саме:
-    Розвинути демократію серед молоді;
-    Надати допомогу  людям у їх самореалізації (освіті, спорті, патріотичному вихованні тощо);
-    Аналіз, прогнозування та визначення сучасних актуальних і перспективних проблем розвитку громади, участь у розробці заходів культурно-просвітницького, виховного та економічного характеру, розвитку наукового та інтелектуального потенціалу молоді громади , формування патріотичних та моральних цінностей , формування активної громадської позиції;
-    Сприяння у забезпеченні реалізації прав та законних інтересів  об’єднань громадян.