Під час засідання обирали голову , заступників та секретаря Молодіжної Ради.
Станом на сьогодні МР включає в себе 14 членів, серед них голова МР- Рибак Е.А., заступники: Фочук С.В., Пуганова О.В., Романюк І.І. та секретар ради- Ткач О.В.
Також під час засідання обговорювали можливий план роботи МР на 2019-2020 рр.
Молодіжна рада є консультативно-дорадчим органом при Рожнівській сільській раді ОТГ та її виконавчиx органаx, створеним для здійснення координації заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації молодіжної політики, сприяння участі молоді Рожнівської об’єднаної територіальної громади  у формуванні та реалізації молодіжної політики в усіх сферах життя молоді, координації спільної діяльності молодіжних громадських організацій, інститутів громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування, що займаються реалізацією молодіжної політики та активізації участі молоді у політичному, соціальному та економічному житті Громади.

Мета діяльності Молодіжної ради – надати молоді Громади можливість взяти безпосередню участь як у формуванні політики Громади з питань, які впливають на її життя, так і в процесах прийняття владних рішень, набути досвіду роботи в органах місцевого самоврядування, що забезпечить створення передумов для їх особистісного, професійного зростання і успішної суспільно-політичної діяльності.

Посилання на інтернет сторінку МОЛОДІЖНОЇ РАДИ у Фейсбуці.