Буковинські Карпати різнобарвні та різноманітні, і окрім букових лісів, тут вихованці потрапити у світ водоспадів та скель. Смугарські (Буковинські) водоспади знаходяться неподалік села Розтоки, що в Путильському районі. Найменший з них близько 4 метрів, а з найвищого вода падає майже з 20-метрової висоти. Неподалік водоспадів знаходяться мальовничі скелі Протятого Каміння. Величезні скелі, найвища з яких Соколине око, має висоту понад 40 метрів.

Центр дозвілля дітей та юнацтва Рожнівської сільської ради об'єднаної територіальної громади організував похід вихованців у гори на Протяті Каміння. Вихованці відправились в похід в Буковинські гори з рюкзаки за плечима і побачили найкрасивіші місця нашої природи та отримали багато позитивних вражень.