За клопотанням сільського голови Рожнівської ОТГ та депутатом Івано-Франківської обласної ради, за сумісництвом, Сергія Радиша, близько трьох тижнів назад розпочалися роботи на старому стадіоні.

Донором даного проекту стала Івано- Франківська обласна рада, проте частину фінансування взяла на себе Рожнівська сільська рада ОТГ.

Прогрес не стоїть на місці, тому для новенького поля обрали прекрасну альтернативу на сьогодні- штучний трав'яний газон, який за своїми візуальними, тактильними і технічними характеристиками нітрохи не гірше, а за багатьма показниками перевершує натуральний матеріал.

Штучна трава має висоту 40 мм та виготовлена з поліетиленової нитки, яка має величезні переваги перед натуральним газоном. Вона м’яка, довговічна, не гниє, не вигоряє, не потребує підсипання поверх покриття піском або гумовою крихтою. Це штучне покриття морозостійке, призначено для будь-якого сезону, не потребує особливого догляду, його не потрібно поливати, удобрювати і стригти. Зі зворотного боку покриття представляє собою кордову, міцно прошиту тканину.

Фактично, штучне покриття включає в себе два компоненти - засипку і траву. Треба сказати, що дуже якісно були зроблені попередні роботи: спочатку на місці майбутнього поля були встановлені дринажі, потім вся площа засипалася піском, зверху великим і дрібним щебенем, знову піском, потім покривалася спеціальною сумішшю (засипкою), і на все це покладена штучна трава. Всі шви зварені і по периметру поля встановлені спеціальні бордюри.

Площа стадіону становить : 924 м2.

Вже незабаром очікується офіційне відкриття стадіону!

Фото без опису