Ситуація із забезпеченням інсуліном критична не тільки в районі, а й в області загалом.
Наразі інсулінотерапії потребують 70 жителів Рожнівської ОТГ, і відповідно до реєстру вони повинні бути забезпечені ліками протягом року.
У зв’язку із цим Рожнівською сільською радою ОТГ, було прийняте рішення внести зміни до кошторисних призначень  загального фонду  по КТКВМБ  0119770  «Інші субвенції з місцевого бюджету»  на  суму  30 000 грн., а саме збільшити КЕКВ  2620 на суму 30 000 грн.  для Косівського районного бюджету на придбання препаратів інсуліну хворим на цукровий та нецукровий діабет жителям Рожнівської ОТГ.
   Всі хворі на цукровий та нецукровий діабет жителі сіл: Рожнів, Хімчин, Рибне та Кобаки зможуть отримати безкоштовний інсулін, при наданні довідки лікаря- ендокринолога, в Косівській центральній районній аптеці №40Фото без опису.