18 жовтня, на площі Сoборнoсті перед oбласною державною адміністрацією, п’ять прикарпaтських об’єднаних тeриторіальних грoмад отримали спорядження для добровільної пoжежнoї охорoни, придбaне за кошти Посольства Республіки Польщa. Це стало можливим завдяки участі у проєкті «Вдосконалення цивільного захисту в об’єднаних громадах», ініційованому програмою «U-LEAD з Європою» та реалізованому партнером – Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща. Урочиста подія відбулася за участі першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки, представників Управління ДСНС в Івано-Франківській області та Головного управління ДСНС в Хмельницькій області, іноземних гостей - в.о. Генконсула Республіки Польща у Львові Катежини Солик та керівника Асоціації добровільних пожежних команд Республіки Польща, координатора проєкту «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах України» генерала у відставці Марека Ковальскі. Як зазначив Марек Ковальскі, за рік проєкту його учасники від Івано-Франківщини – представники Космацької, Ланчинської, Матеївецької, Рожнівської, Старобогородчанської ОТГ не лише здобули теоретичні знання, перейняли польський досвід, створили власні добровільні пожежні команди, але й під час урочистих заходів отримали по чотири комплекти бойового одягу. За найкращі плани безпеки представники Рожнівської ОТГ Івано-Франківської області отримали комплекти для надання першої домедичної допомоги та сертифікат бойового форменного одягу.

Перемога у даному проєкті відіграє неабияку роль для забезпечення здоровя та безпеки громадянам Рожнівської ОТГ.

Посилання на відео-матеріал: https://www.youtube.com/watch?v=788i-tvooEE