09 лютого 2020 року в Будинку культури імені Андрія Красовського (с.Рожнів) відбулося традиційне щорічне свято “Різдвяна ніч у зорях і свічках, як вишиванку, небеса гаптує”, який зібрав всіх бажаючих славити народження Христа - Спасителя світу.

Різдво Христове прославляли в цей чудовий день творчі аматорські колективи з 4 населених пунктів Рожнівської об'єднаної територіальної громади, які об’єднали близько 120 учасників.

Колядки, щедрівки, віншування, театральні постановки на різдвяну тематику – всі ці пісенні барви й мистецькі номери наповнювали Будинок культури імені Андрія Красовського радістю, атмосферою святкового настрою, відчуттям Господньої благодаті.

Захід пройшов у теплій, дружній, доброзичливій, духовній атмосфері. Завершилось дійство славною традицією – спільною різдвяною колядою заради перемоги світла над темрявою, добра над злом.

Наталія Чурко