Спорт має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, знайомить їх між собою, спорт зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, які ним займаються, розвиває в них такі навички як швидкість, спритність, реакція, координація, витривалість, терпіння і сила. Спорт робить людей більш стійкими до негативних факторів зовнішнього середовища. Він часто приносить людям масу позитивних емоцій.
Саме такими емоціями 16 лютого в Рожнові завершились змагання з настільного тенісу, шашок і швидких шахів. Були визначені найкращі гравці нашої громади серед чоловіків і жінок у цих видах спорту.

Результати

Настільний теніс (жінки)
1. Куриндаш Аліна (Рожнів)
2. Підлетейчук Олена (Хімчин)
3. Підлетейчук Марія (Хімчин)

Настільний теніс (чоловіки)
1. Підлетейчук Петро (Хімчин)
2. Юрійчук Богдан (Хімчин)
3. Сергійчук Петро (Рожнів)

Шашки (жінки)
1. Луканюк Ольга (Хімчин)
2. Ходорів Софія (Рожнів)
3. Підлетейчук Олена (Хімчин)
Шашки (чоловіки)
1. Будзуляк Василь (Хімчин)
2. Романюк Петро (Хімчин)
3. Томей Микола (Рожнів)

Шахи (чоловіки)
1. Сахро Федір (Рожнів)
2. Кричун Ярослав (Рожнів)
3. Кисилиця Юрій (Рибне)
Всі призери змагань були нагороджені грамотами та грошовими преміями від Рожнівської ОТГ.
Ну а ми, в свою чергу, пам’ятаймо, що для того, щоб почати займатися спортом, не потрібно володіти якимись надприродними навичками або знаннями. Тут не грає ролі ні стать, ні вік, ні освіта, ні фінансове становище. Важливо тільки бажання і здатність знайти в собі сили зробити перший крок назустріч спорту .Наше завтра - це те, що ми робимо сьогодні!