На базі Рожнівського ліцею «Гуцульщина» ім. Федора Погребенника 15.02.2020 р. ВІДБУВСЯ ДИТЯЧИЙ ТУРНІР З ШВИДКИХ ШАХІВ ДО ДНЯ «ПАМЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ». У турнірі взяли участь вихованці Центру дозвілля дітей та юнацтва Рожнівської ОТГ (керівник: Фустов Назар Миколайович), Коломийської школи інтелектуального розвитку «Розвій» та гуртка шахів м. Косів.
За підсумками змагань, які проходили у 3-х вікових категоріях окремо серед хлопців та дівчат (2012 р. н. і молодші; 2011 р. н.  – 2010 р. н; 2009 р. н. – 2008 р. н.), вихованці Центру дозвілля дітей та юнацтва Рожнівської ОТГ зайняли такі місця:
I місце – Арсен Каюк (молодша вікова категорія),
III місце – Мирослав Зозулик (старша вікова категорія),
I місце – Анастасія Павлюк (молодша вікова категорія),
II місце – Софія Хань (молодша вікова категорія),
III місце – Софія Сенчук (молодша вікова категорія).
Переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями. Всі інші учасники –  дипломами за участь у змаганнях.
ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРУ ВДЯЧНІСТЬ ОРГАНІЗАТОРАМ ЗАХОДУ, КЕРІВНИКАМ ГУРТКІВ ТА БАТЬКАМ УЧАСНИКІВ ТУРНІРУ ЗА ВКЛАДЕНУ ПРАЦЮ І ЧАС! АДЖЕ, ЗА СЛОВАМИ ВЕЛИКОГО ПИСЬМЕННИКА В. ГЮГО: "ПРАЦЯ – ЦЕ ВЕЛИКЕ ПРАВО І ВЕЛИКИЙ ОБОВЯЗОК"!!!