Друзі! Маємо чудові новини !

В грудні 2018 року  Рожнівська ОТГ прийняла участь в конкурсі мікро-грантів, оголошеним програмою «U-LEAD з Європою» в рамках проєкту «СТВОРЕННЯ ЕФЕКТИВНОЇ СИСТЕМИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ». Серед численних претендентів було відібрано 30 громад, які мали змогу прийняти участь у навчанні та отримати безцінний досвід у розбудові системи цивільного захисту в ОТГ.

В рамках даного проєкту створено добровільну пожежну команду у селі Хімчин Рожнівської ОТГ -кількістю 12 осіб. Місячні навчання добровольців провели в обласному ДСНС за грантові кошти.

Разом з тим громада стала переможцем проєкту з безпеки, отримавши для пожежної команди медичну сумку та 4 повні комплекти бойових форм, а 12 комплектів громада пошила за власні кошти.

В рамках проєкту проведено ремонт приміщення пожежної частини села Хімчин ( 60,0 тис. грн.-кошти громади) та надано пожежний автомобіль ЗІЛ 131 (за кошти проєкту).

У зв’язку із цим щиро запрошуємо Вас на урочисте відкриття "Добровільної Пожежної Команди" в селі Хімчин.

Захід відбудеться 23.02.2020 року о 13 год. по вул. Шкільній, 6.