Дев'ятий день останнього місяця весни- День пам'яті та примирення - значне  та важливе свято не тільки для Українського народу, а й для багатьох людей нашої планети.

У повітрі завжди  буде стояти дух тріумфу і трагедії. І яким би не було небо над головами людей в це свято, похмурим або сонячним, прохолодним або спекотним, воно завжди буде прояснюватися святковим і барвистим промінням величі наших ветеранів.

Напередодні 9 травня голова Рожнівської ОТГ Радиш Сергій Васильович та заступник Погрибенник Мирослав Васильович особисто завітали до учасників бойових дій та інвалідів війни, які проживають на території ОТГ, аби вручити їм пам’ятні листівки та грошові нагороди.

Якби не добра воля та героїзм найкращих синів і доньок країни, то невідомо,  як би склалася доля держави.

Дякуюємо кожному з ветеранів за принципово тверду й чітку громадянську позицію.

Низький уклін українським матерям, які виховали у вас силу духу, волю, а головне – щиру й безмежну любов до своєї землі!

Зичимо всім мирного неба та щасливої долі!