РОЖНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я    № 38-з

від 18 травня 2020 року

Про скликання ХХІІ сесії Рожнівської

сільської ради об’єднаної територіальної громади

сьомого демократичного скликання

Відповідно до ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати чергову ХХІІ сесію Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого демократичного скликання 28 травня 2020 року о 10.00 годині в БК імені А.Красовського (с.Рожнів вул. Героїв Небесної Сотні №11).

1. На розгляд сесії винести питання:
    1. Про призначення директора КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади»;
    2. Бюджетні питання;
    3. Земельні питання;
    4. Різне.

Відділу загальної, організаційної, кадрової роботи та документообігу повідомити депутатів, працівників структурних підрозділів об’єднаної територіальної громади про дату, час та місце проведення сесії Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

1. Депутатам, керівникам установ, підприємств та організацій Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади  взяти участь у засідання ХХІІ сесії Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади сьомого демократичного скликання.
  2.  Спеціалісту відділу проектної, інвестиційної та підприємницької діяльності Гольовській Х.В. оприлюднити дане розпорядження на офіційному сайті  Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.
  3. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

В.о.голови Рожнівського сільського голови

об’єднаної територіальної громади