День села Кобаки – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селі з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Ми близько до серця сприймаємо всі труднощі села, переживаємо невдачі та складні часи.
          Але й щиро радіємо успіхам села та громади, пишаємося нашими досягненнями.
        Усі досягнення, якими багата наша громада та Кобаки, зокрема , складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як День села, кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об'єднатися у любові до нашої Батьківщини, працювати і жити для її добра, допомагати тим, хто цього потребує.
          Дорогі земляки, у сьогоднішній святковий день від імені сільської ради, виконавчого комітету та від себе щиро вітаю всіх із  Днем села!!! Бажаю вам перш за все миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких. Божого вам благословення!

голова сільської ради ОТГ
Радиш Сергій