Шановні працівники закладів дошкільної освіти!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля. Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, значного терпіння та безмежної любові до своєї справи.

Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить наше майбутнє.

З нагоди свята висловлюю слова вдячності вихователям, методистам, помічникам вихователя, технічному персоналу та всім працівникам закладів дошкільної освіти.

Бажаю міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив. Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допоможуть реалізувати сучасні програми роботи з дітьми. Нехай життя буде сповнене незгасною енергією, любов’ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних.

Хай у родинах панує злагода й достаток, а в серцях  –  спокій і затишок! Хай небо над головами буде мирним і блакитним, а діти  – усміхненими й щасливими!

Начальник відділу освіти

Рожнівської сільської ради