Пандемія коронавірусу COVID-19 поставила серйозні виклики та щодня продовжує порушувати звичний режим ведення бізнесу. Багато компаній малого та середнього бізнесу стикнулись з неминучими проблемами у веденні підприємництва. Нам важливо почути, як криза вплинула саме на ваш бізнес, з якими проблемами ви стикнулись та які виклики прогнозуєте у майбутньому.

Саме тому, на замовлення Офісу з Просування Експорту, платформа 

SheExports

 у партнерстві з дослідницькою компанією 

Gradus

 та аналітичним центром 

AdvanterGroup

 запускають дослідження Business Index серед власників та керівників малого та середнього бізнесу, та запрошують бізнес долучитися до першої хвилі опитування за посиланням: https://web.gradus.app/business

Дослідження проводиться в рамках проєкту "Застосування та реалізація Угоди про асоціацію ЄС-Україна у сфері торгівлі", що впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Результати будуть передані 

Кабінет Міністрів України

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

 та іншим державним інституціям для врахування у плануванні програм державної підтримки та інших заходів стимулювання розвитку МСБ в Україні.

Також результати будуть використані для розробки Національної економічної стратегії України 2030, що готується КМУ спільно з Центром Економічного Відновлення.
 

Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту

 закликає представників МСП приєднатись до опитування та вплинути на рішення державного рівня щодо підтримки МСП та стимулювання його розвитку в Україні.

Взявши участь у дослідженні, ви отримуєте доступ до повного аналітичного звіту кожної хвилі дослідження з вашою участі? Звіт буде надісланий учасникам опитування до кінця грудня 2020 року на e-mail, вказаний при вашій реєстрації.

Фото без опису