19 листопада 2020 року відійшла у вічність

Луцюк

Наталія Василівна,

директор Рибненського закладу дошкільної освіти «Сонечко», талановитий керівник, мудрий наставник, чуйна жінка, любляча мама і бабуся.

Гірка звістка про непоправну втрату сколихнула педагогічну громадськість Рожнівської об'єднаної територіальної громади.

Відійшла у Вічність добра і щира людина, яка більше 40 років віддала вихованню підростаючого покоління. Життєвий шлях Наталії Василівни – зразок людської гідності, працелюбства, самовідданого служіння улюбленій справі.

Працівники відділу освіти Рожнівської сільської ради об'єднаної територіальної громади, члени предметної методичної комісії дошкільної освіти глибоко сумують з приводу смерті Луцюк Н.В. У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу її близьких і рідних. Світлий, добрий спомин про Наталію Василівну назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із нею, кого вона виховувала і навчала.

Людина живе доти, поки її пам’ятають. Світла пам'ять про Наталію Василівну вічно житиме у наших серцях.

Вічна їй Пам'ять і Царство Небесне!