Першочерговим завданням закладу позашкільної освіти є створення якісного освітнього середовища, де не лише здобуваються знання, а відбувається соціалізація особистості учня, підтримується належний рівень фізичного та психічного розвитку, реалізується індивідуальність. У Центрі дозвілля дітей та  юнацтва кожній дитині надається можливість життєвого вибору, створені педагогічні умови для профільного навчання та підвищення професійної компетентності педагогів. З цією з 01.01.2021 р. метою здійснено таку роботу:

1. Кадрова робота

Прийняття керівника гуртка хореографія

Сорохан А

04.01.2021р.

2

Прийняття тренера-викладача  вид спорт «Волейбол»

24.01.2021р.

1. Методична робота

Важлива роль у фаховому зростанні педагога, покращенні якості освіти, безперечно, належить організації методичної роботи. Діяльність ЦДДЮ спрямована на забезпечення належного рівня функціонування системи методичної роботи в закладі на основі вивчення результативності освітнього процесу, професійних потреб та інтересів педагогічних кадрів, рівня їх компетентності, пошуку шляхів реалізації завдань.

1

Реєстрація на курси підвищення кваліфікації директора та педагогічних працівників, згідно графіка

до 22.січня

2

Проходження курсів підвищення кваліфікації при обласному інституті педагогічної освіти

25.01.-05.02.2021р

3

Консультації по реєстраціях на платформі ІПДО для педагогічних працівників

лютий

4

Проходження курсів керівників гуртків

Філіпчук В.

Фустов Н.

08-19.02.2021 р.

5

Здача обласних звітів

Протягом січня-лютого

6

Проведення Педагогічної ради на тему: «Педагогічні компетентності»

19.02.2021р.

7

Перевірка проведення занять тренерів-викладачів та керівників гуртків, аналіз проведення занять

Протягом лютого

8

Проходження навчання на платформі Meet всіх працівників закладу. Навчання провадила  державна служба якості освіти Івано-Франківська

10.03-12.03.2021р

9

Проходження STEM – школи керівниками гуртків

05.02.2021 р.

10

Проходження курсів на сайті Всеосвіта: «Модель 4 –к в освіті: від теорії до практики»

11

Підготовка до атестації директора

Сорохан А

Лютий-березень

12

Атестація

25.03.2021р.

1. Освітній процес в закладі:

дата

Впровадження в освітній процес STEM -освіти

Січень-лютий

2

Підготовка до Всеукраїнського конкурсу «Розстріляна молодість»

Протягом січня

3

Підготовка, монтаж флешмобу до 150-річчя з Дня народження Л. Українки

19-25.02.2021 р.

4

Підготовка та участь в обласному конкурсі «Космічні фантазії»

Вітер І.

01.02-22.02.2021 р.

5

Підготовка та участь в обласному конкурсі «Знай та люби свій рідний край»

Філіпчук В.

Протягом березня

1. Прозорість та інформаційна відкритість закладу:

З метою  відкритого доступу до інформації для всіх жителів громади та детальнішого ознайомлення із завданнями та роботою Центру дозвілля дітей та юнацтва триває робота над створенням особистого сайту Центру з 01.03.2021р. На сьогоднішній день створено 2 розділи сайту.