ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» запускає першу у 2021 році акцію для своїх клієнтів – «Рівномірний підключай газ вигравай!». Серед споживачів, котрі у червні підключать тариф «Твій газ Рівномірний платіж», буде розіграно 110 грошових призів на оплату природного газу.

Тариф «Твій газ Рівномірний платіж» від ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» – це чудовий варіант для споживачів, що прагнуть зменшити суми у платіжках за комуналку під час опалювального сезону. Тариф дозволяє рівномірно розподілити фінансове навантаження на родинний бюджет протягом року. Річний обсяг споживання палива множиться на фіксовану ціну, і клієнт щомісяця сплачуватиме за газ рівними частинами.

«Головна перевага тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» – відсутність надмірних сум у платіжках в холодні місяці, коли газ, окрім побутових потреб, використовується і для обігріву помешкання. Пропозиція, насамперед, актуальна для власників осель з індивідуальним опаленням – адже дозволить сплачувати взимку до 40% менше. А для клієнтів, котрі підключать тариф у червні, це ще й нагода виграти приємний грошовий бонус», – розповідає директор ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Юрій Пилипів.

Приєднуйтесь до тарифу «Твій газ Рівномірний платіж» у червні та автоматично беріть участь у розіграші сертифікатів на газ:

  • 1 місце – сертифікат 3000 грн на газ
  • 2 місце – сертифікат 2000 грн на газ
  • 3 місце – сертифікат 1000 грн на газ
  • 4-5 місця – сертифікат 500 грн на газ
  • 6-10 місця – сертифікат 250 грн на газ.
  • 100 перших учасників гарантовано отримають на Особовий рахунок по 50 грн на оплату газу.

Особові рахунки переможців будуть визначені за допомогою сервісу random.org та оголошені 5 липня на офіційному сайті компанії та сторінці Facebook.

Для переходу на «Твій газ Рівномірний платіж» потрібно подати нову Заяву-приєднання у Центрах обслуговування клієнтів 104.ua чи відділеннях постачальника. Зафіксувати свою згоду на зміну умов можна також через Особистий кабінет 104.ua, сайт «Івано-Франківськгаз Збут» або контакт-центр (тел: +38(0342) 76 63 04 (з 8.00 до 20.00 щодня; е-mail: contact@ifgaszbut.104.ua).

Детальні умови акції тут

ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного
Фото без опису